• 4
 • 2
 • 8

KURUMSAL

 • Temelleri 2002 yılında atılan Anıl Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. elektronik güvenlik sistemleri, tüketici elektroniği ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren bir dağıtım firmasıdır. Her biri kendi alanında önde gelen uluslararası markaların toptancılığını ve bayi kanalına dağıtımını yapmaktadır.

  Anıl Telekom; çözüm ortakları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde profesyonel çözümler üretmektedir. Satış odaklı değil, çözüm odaklı hareket etmeyi prensip edinmektedir.

  Geniş ürün portföyü sayesinde tek noktadan tüm ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak, hızlı hareket kabiliyeti sayesinde ihtiyaca yönelik ürün tedariğini hızlandırmaktadır. Zaman içinde değişen pazar koşullarına bağlı olarak ürün portföyünü sürekli yenileyerek değişen ve gelişen yapısıyla kararlı, düzgün bir çizgiyle iş ortaklarıyla büyümeyi temel hedef kabul etmektedir.

 • Elektronik güvenlik ve telekomünikasyon sektöründe, yeni teknoloji ile üretilmiş ürünleri kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeden sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

 • Firmamızın her konuda güvenilir imajını sürekli kılmak için mutlak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmanın yanında ileri teknolojiyi müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sunarak sektöründe örnek bir firma olmasını sağlamaktır.

 • Müşteri odaklılık: Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

  Güvenilirlik: İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

  Sonuç Odaklılık: Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

  Üstün İş Ahlakı: Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmak.

  Takım Çalışması: Faaliyetlerimizin her aşamasında çalışan katılımını sağlamak, bilgiyi paylaşmak, Ben değil biz bilinciyle çalışmak, takımdaşlık ruhunu sürekli geliştirmek.

  Bizim “Vazgeçilmez Değerlerimizdir”.

  ANIL TELEKOMÜNİKASYON ELEK. MALZ. KABLO PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. © 2000 - 2021

  Web Tasarım